Programista aplikacji webowych AngularJS

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Lublin

Dla naszego Klienta, jednego z największych dostawców rozwiązań informatyki medycznej w naszym kraju, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Lublin

 Realizowane zadania:

  • aktywny udział w tworzenie koncepcji i implementacji rozwiązań
  • tworzenie testów automatycznych (JavaScript - jednostkowe, e2e - Karma, Jasmine, Protractor)
  • dbanie o bardzo wysoką jakość wytworzonego kodu (w tym testowego), który jest używany przez dziesiątki programistów w kilku krajach
  • efektywna komunikacja z programistami pracującymi w innych krajach w zakresie tworzenia rozwiązań jak również ich użycia
  • przestrzeganie podstawowych zasad panujących w zespole oraz czynne włączanie się w proces jego samodoskonalenia

 Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w projektach komercyjnych używających CSS, Javascript, AngularJS, jQuery
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

 Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy w działach o charakterystyce R&D
  • doświadczenie w tworzeniu reużywalnych komponentów
  • znajomość jQuery UI, DevExpress, jQWidgets, Bootstrap

 Oferujemy:

  • pracę o dużym stopniu samodzielności w atmosferze współpracy, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (Umowa o pracę) w międzynarodowej organizacji zatrudniającej w Polsce 260 osób
  • ciekawy pakiet socjalny dostępny dla pracowników firmy: liczne wyjazdy integracyjne, możliwość dofinansowania urlopu wypoczynkowego, ping-pong, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe (angielski, niemiecki na wszystkich poziomach zaawansowania), dofinansowanie do karnetów na siłownię/fitness
  • otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego opartą na przejrzystych i uczciwych zasadach współpracy
  • ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników - konferencje,
  • praca ze światowej sławy konsultantami itp..
  • praca na markowych i bardzo wydajnych stacjach roboczych z dwoma monitorami
  • atrakcyjne wynagrodzenie