Programista baz danych PL/SQL

Data utworzenia: 2016-12-05

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego klienta w celu wzmocnienia zespołu usług, do polskiego oddziału firmy poszukujemy pilnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Twoje super zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę juz istniejącej bazy danych, poprzez modyfikację, implementacje oraz jej rozwój

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu w języku Pl/SQL
  • Znajomość zagadnień PL/SQL i Oracle
  • Doświadczeie w rozwoju aplikacji bazodanowej
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym korzystanie z dokumentacji angielskojęzycznej lub/i komunikatywna znajomośc języka niemieckiego
  • Komunikatywność, kreatywnośc i zaangażowanie

 Mile widziane będzie:

  • Doświadczenie jako administrator baz danych

 Firma oferuje:

  • Odpowiedzialne, różnorodne i ciekawe zadania realizowane w nowoczesnych technologiach
  • Pracę w firmie z poteńcjałem rozwojowym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, międzynarodowym zespole
  • Stabilne zatrudnienie i pakiet socjalny(prywatna opeka medyczna,kurs języka niemieckiego)