Programista baz danych PL/SQL

Data utworzenia: 2016-11-10

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta realizującego projekty dla największych klientów z branży ubezpieczeniowej i finansowej poszukujemy osoby na stanowisko :

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

Realizacja zadań związanych z projektowaniem i implementacją nowych funkcjonalności istniejących systemów w oparciu o technologie SQL, zgodnie obowiązującymi w firmie wytycznymi oraz dobrymi praktykami. Tworzenie dokumentacji technicznej i powykonawczej. Proponowanie unowocześnień i modyfikacji istniejących rozwiązań.

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w języku PL/SQL,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień optymalizacji zapytań SQL
  • Znajomość języka Groovy
  • Umiejętność pracy w metodyce Agile
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji bazodanowych
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

 Mile widziane:

  • Mile widziana znajomość baz danych PostgresSQL
  • Mile widziana znajomość Apache Tomcat
  • Mile widziana znajomość tematyki związanej z prowadzeniem działalności ubezpieczeniowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami walidowanymi i umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie B2B
  • Szanse rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach