Programista baz danych SQL

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-16

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • praca z innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami
  • młody dynamiczny zespół
  • nowoczesny sprzęt
  • lekcje języka angielskiego
  • parking

Obowiązki:
  • praca nad rozwojem i utrzymaniem baz danych SQL (branża logistyczna)
  • praca w 5-osobowym zespole SCRUM
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia (w zależności od doświadczenia)

Wymagania:
  • min. 1.5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi i projektowania relacyjnych baz danych
  • znajomość którejś tych technologii: MS SQL, T-SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL, PL/SQL
  • analityczne myślenie
  • otwartość na nowe technologie
  • umiejętności dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomość metodyki SCRUM
  • znajomość SVN, GIT, TeamCity, JIRA
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość branży logistycznej
  • znajomość języka Delphi
  • znajomość komponentów Developer Express, Fast Report