Programista C / C++

Data utworzenia: 2017-03-15

Ogłoszenie w: Grodzisk Mazowiecki

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

 Zakres obowiązków:

  • Diagnoza i naprawa uszkodzonych modułów elektronicznych
  • Testy i uruchomienie urządzeń elektronicznych
  • Programowanie i testowanie urządzeń dla produkcji
  • Wsparcie serwisów zewnętrznych

 Od Kandydata wymagamy:

  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne kierunkowe
  • Umiejętność diagnozowania usterek
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy)
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows, Linux)
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy, generatory, analizatory logiczne itp.)
  • Umiejętność lutowania elementów SMD
  • Samodzielność oraz zdolność szybkiego uczenia się

 Proponujemy:

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dobre perspektywy rozwoju zawodowego