Programista C# .NET

Data utworzenia: 2016-03-15

Ogłoszenie w: Chorzów

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku systemów ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Chorzów

 Realizowane zadania:

  • Analiza wymagań funkcjonalnych
  • Tworzenie rozwiązań informatycznych pod wymagania funkcjonalne w języku C# oraz Visual Basic
  • Wdrażanie oprogramowania wspomagającego
  • Stały kontakt z klientem i rozwiązywanie jego problemów na bieżąco

 Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość technologii .NET Framework i języka *Programowania C#
  • Znajomość środowiska Visual Studio 2010/2012
  • Wiedza na temat systemów zarządzania danymi oraz znajomość T-SQL
  • Praktyczna znajomość MS Excel i Visual Basic
  • Tworzenie zapytań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szybkiego rozwijania swoich kompetencji
  • Pracę w zespole ekspertów
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Profesjonalne środowisko pracy