Programista C# /.NET ( częściowo zdalna)

Data utworzenia: 2017-03-13

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji i narzędzi dla przedsiębiorstw opartych na technologiach Microsoft - ASP.NET MVC, Entity Framework i innych;
  • Analiza i opracowywanie rozwiązań technicznych tworzonych aplikacji, analiza wymagań oraz bezpośredni kontakt z klientami z USA i Europy.

 Od Kandydata oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka C# oraz zasad tworzenia aplikacji i usług webowych w ASP.NET MVC z wykorzystaniem Entity Framework, poparta co najmniej 2-letnim doświadczeniem z platformą .NET;
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych technologii webowych takich jak HTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript, jQuery, Angular i inne;
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MS SQL Server);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SubVersion, Git);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność i zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole.

 Firma oferuje:

  • Praca z najnowszymi technologiami wspomagającymi pracę dużych, międzynarodowych firm;
  • Doskonała atmosfera i warunki pracy w nowym biurowcu na wrocławskim Gaju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) w pełnym wymiarze godzin;
  • Elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej.