Programista C#, .NET (DevExpress, SQL, podstawy Oracle i PL/SQL)

Data utworzenia: 2017-03-23

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Twoje zadania:

- samodzielna implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych,

- współpraca z zespołem programistów, projektantów i testerów,

- pisanie dokumentacji technicznej,

 Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji biznesowych w C#.NET (3.5 -4.5) minimum 2 lata,

- praktyczna znajomość komponentów DevExpress,

- praktyczna znajomość projektowania i programowania obiektowego,

- praktyczna znajomość języka SQL (plany zapytań, wydajność, rozumienie relacyjnych baz danych),

- podstawowa znajomość bazy danych Oracle i języka PL/SQL,

- doświadczenie w programowaniu aplikacji wielowarstwowych,

 Mile widziane będzie:

- mile widziane doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na platformie Windows CE 7.0 na urządzeniach Motoroli (Sybmol),

- znajomość: XML, XSD, XPATH, DOM,

- znajomość: MVC.ASP i IIS oraz HTML, CSS, javascript,

- znajomość bazy danych MSSQL (oraz języka T-SQL),

- umiejętność stosowania narzędzi: JIRA, Confluence, SVN.

 Proponujemy:

- atrakcyjne warunki płacowe,

- możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia),

- pracę w młodym profesjonalnym i zgranym zespole,

- również samodzielne prowadzenie projektów,

- możliwość realizowania własnych pomysłów

- elastyczne godziny pracy,

- umowę o pracę

- pracę w komfortowych warunkach - gwarantowane miejsce parkingowe,

- bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych,

- wyposażona kuchnia i jadalnia,

- pomoc we wdrożeniu w pracę,

- wyjazdy integracyjne :)

- imprezy sportowe