Programista C# & .NET

Data utworzenia: 2016-11-26

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego Klienta, spółki dostarczającej rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji i bezpieczeństwa informatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Twoje super zadania:

  • projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics AX
  • integrowanie produktu w całość z elementów przygotowanych przez siebie i innych członków zespołu
  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja)
  • doświadczenie w programowaniu Ms Dynamics AX
  • bardzo dobra znajomość języka C# poparta doświadczeniem
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • znajomości technologii .Net Web Services (ASP.Net, WCF)
  • dobra znajomość XML
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • pasja, ambicja, chęć podnoszenia swoich umiejętności i uczenia się od najlepszych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • mile widziane doświadczenie w pracy w projektach firm krajowych i/lub międzynarodowych.
  • znajomość bazy danych MS SQL Server. Znajomość języka TSQL będzie dodatkowym atutem.

 Firma oferuje:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia m.in. w programowaniu Microsoft Dynamics AX., oraz w najnowszych technologiach Microsoft
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty system szkoleń