Programista C# .NET / SAP Business One

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Nowy Sącz

Dla naszego klienta, lidera na rynku produkcyjnym poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Nowy Sącz (Kraków), Kraków

 Twoje super zadania:

  • Uczestnictwo we wdrożeniach systemu SAP BO w polskich i międzynarodowych oddziałach firmy
  • Analiza wymagań raportowych i w projektowanie modelu rozwiązania we współpracy z zespołem projektowym
  • Konfiguracja systemu zgodnie z przyjętą specyfikacją i przekazanymi założeniami
  • Tworzenie raportów i aplikacji analitycznych, planistycznych i budżetowych
  • Wsparcie w integracji SAP BI z systemami źródłowymi
  • Dokumentowanie prac zgodnie z przyjętymi standardami

 Nasze wymagania:

  • 1 rok doświadczenia jako konsultant/specjalista(programista) SAP BO
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft SQL (T-SQL, SQL Server Management Studio)
  • Analiza i optymalizacja zapytań SQL
  • Praktyczna umiejętność programowania w języku obiektowym C# (.NET);
  • Projektowanie, programowanie i rozwój funkcjonalności (AddOn) oraz dodatkowych aplikacji współpracujących z SAP Business One
  • Tworzenie raportów przy użyciu SAP PLD, Crystal Reports, SQL Reporting Services
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Windows Server w administracji
  • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej
  • Biegła znajomość pakietów biurowych
  • Szkolenie użytkowników systemu
  • Administracja MS SQL i Windows Server
  • Helpdesk i rozwiązywanie podstawowych problemów z obsługą systemów Windows (administracja)
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Znajomość języka angielskiego

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego