Programista C# .NET

Data utworzenia: 2017-01-25

Ogłoszenie w: Wrocław

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych europejskich producentów innowacyjnych rozwiązań w obszarze chłodnictwa, szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Wrocław

 Zadania:

  • programowanie systemów Web, Desktop, Mobile, M2M, BI, baz danych (SQL, NoSQL), BigData/Hadoop, w oparciu o platformy m.in. MS Azure Cloud, Amazon, Bluemix, Softlayer,
  • tworzenie rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii firmy Microsoft (.NET 4.5+, WPF, ASP.NET MVC 5+) oraz platform zarządzających wdrożeniami i serwisem
  • wdrażanie i zachowanie jakości oprogramowania, nowych systemów.

 Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • doświadczenie w zakresie programowania baz danych technologii internetowych,
  • bardzo dobrą znajomość: C#, Visual Studio, ASP. NET MVC, HTML,
  • znajomość SQL, MS SQL Server, Unit Testing,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole.

 Mile widziane będzie:

  • znajomość
    • jQuery/Ajax, HTML5/CSS3,
    • C/C++,
    • reporting Services,
    • table Storage/MongoDB.

 Proponujemy:

  • ciekawe projekty IoT i M2M,
  • indywidualny wpływ na rozwój Centrum R&D,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • elastyczny czas pracy,
  • finansowe wsparcie relokacji,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miejsce parkingowe,
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro,
  • doskonałą atmosferę w pracy,
  • kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę.