Programista C++ - programowanie współbieżne - oprogramowanie do transakcji

Data utworzenia: 2016-10-31

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem platformy obrotu cyfrową gotówką, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania do transakcji wymiany w rozproszonej sieci użytkowników;
  • Poprawki wykrytych błędów i refaktoring istniejącego kodu;

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku C/C++, w tym znajomość zaawansowanych algorytmów i struktur danych (boost)
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w programowaniu współbieżnym
  • Znajomość zagadnień refaktoringu
  • Umiejętność programowania w języku Java będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowana Matematyka, Informatyka i pokrewne)
  • Robocza znajomość języka angielskiego

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość systemów zarządzania wersjami:
    • SVN,
    • Bazaar,
    • git.

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Możliwość rozwoju zawodowego