Programista C#

Niektóre dane ogłoszenia mogą być ukryte. Zarejestruj się za darmo, aby zobaczyć pełną zawartość.

Dodane przez:

Zdjęcie European Security Trading Polska Sp. z o.o.

European Security Trading Polska Sp. z o.o.

Firma

Specjalizacje: Administracja systemów, Bezpieczeństwo, Programowanie, Systemy informatyczne

Data utworzenia: 2015-10-19

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy do pracy

Kogo szukamy?

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Programisty C# do zarządzania jednym z naszych produktów.
Opis stanowiska

Opis stanowiska

Programista będzie podlegać bezpośrednio managerowi do spraw rozwoju oprogramowania.
Obowiązki

Obowiązki

Zadania: - rozwój oprogramowania w środowisku .Net - integracja rozwiązań różnych firm z wykorzystaniem dostępnych API, - bieżąca obsługa kodu, naprawa usterek oraz tworzenie nowych funkcji programu, - edytowanie automatycznego instalatora oprogramowania, - aktualizacja dokumentacji technicznej.
Wymagania

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy: - Wykształcenia wyższego (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka lub pokrewne - doświadczenia w komercyjnych projektach programistycznych C# .Net, - praktycznej znajomości zagadnień programowania obiektowego, - dobrej znajomości języka angielskiego, również w zakresie zagadnień technicznych (praca w zespole międzynarodowym) - efektywnej komunikacji, - samodzielności oraz chęci do ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii, związanych z systemami bezpieczeństwa w technologii IP. Dodatkowymi atutami będą: - doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o technologię WPF oraz wzorzec MVVM, - znajomość zagadnień programowania wielowątkowego, - doświadczenie w pracy z bazami Microsoft SQL Server, - doświadczenie w tworzeniu instalatorów aplikacji.
Oferta

Co oferujemy?

Oferujemy: - konkurencyjne warunki zatrudnienia, - istotny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań, - udział w innowacyjnych projektach dla jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin IT, - pakiet medyczny
Wynagrodzenie

Wynagrodzenie

Przewidywane wynagrodzenie to ok. 3000 zł netto z możliwością negocjowania w zależności od umiejętności i doświadczenia.
Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)