Programista C++

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-11

Ogłoszenie w: Wrocław

Kogo szukamy?

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dowolną formę współpracy (B2B, UP - wedle preferencji kandydata).
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie C/C++.
  • Programowanie mikrokontrolerów.
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w motoryzacyjnej platformie informacyjno-rozrywkowej.
  • Zapewnianie wysokiej jakość produktu i kodu.
  • Wdrażanie i utrzymywanie testów funkcjonalnych i jednostkowych.
  • Udział w warsztatach i spotkaniach z klientem.

Wymagania:

  • Min. 1.5 roku doświadczenia na stanowisku programista C/C++.
  • Doświadczenie przy automotive embedded systems.
  • Praktyczna znajomość zestawu narzędzi AUTOSAR.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl