Programista C++ - znajomość relacyjnych baz danych

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań.
  • Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych.
  • Testowanie oprogramowania.
  • Dokumentacja realizowanych projektów.

 Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku programisty.
  • Biegła znajomość języka C++.
  • Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies).
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe.

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia).
  • Pracę w młodym, otwartym, profesjonalnym zespole.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy sportowe.