Programista C#.NET ze znajomością baz danych

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednego z największych domów maklerskich, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji wspierających działalność firmy,
  • pozyskiwanie informacji z baz danych, tworzenie raportów, rozwój hurtowni danych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

 Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość C# i .NET
  • dobra znajomość SQL na poziomie DML,
  • podstawy ASP.NET MCV,
  • umiejętność pracy w zespole, pisania przejrzystego kodu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej / komentowanie kodu
  • wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, zaangażowanie w wykonywaną pracę

 Mile widziane:

  • podstawy PHP
  • doświadczenie z WCF, EntityFramework, Windows Services
  • znajomość kilku silników DB (preferowany Sql Server, dalej MySQL, PostgreSQL, Oracle)
  • znajomość HTML, JS, jQuery, CSS,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi i technik programowania

 Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pakiet medyczny,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole.