Programista Java - Analityk Biznesowy

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Stałe monitorowanie postępu prac programistycznych, wyznaczanie celów, monitorowanie wykonania i budżetu
  • Przeprowadzanie code review w zakresie swoich kompetencji
  • Wyznaczanie celów zarówno czasowych jak i jakościowych, egzekucja terminowiści dostarczenia poszczególnych etapów projektu
  • Kontrola wykonania harmonogramu
  • Wsparcie procesów zarządzania jakością
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie

 Nasze super wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programowania w Javie
  • Doświadczenie w analizie biznesowej
  • Umiejętność współpracy z wewnętrznym klientem biznesowym
  • Doświadczenie w analizie potrzeb klienta i przekładania ich na rozwiązania IT
  • Doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania analiz biznesowych
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

 Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań Big Data i noSql'owych baz danych
  • Doświadczenie w koordynowaniu działań zespołu programistów

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów poza płacowych
  • Możliwości rozwoju
  • Praca w dużej firmie o uznanej marce
  • Pakiet szkoleń