PROGRAMISTA JAVA DEVELOPER

Data utworzenia: 2016-10-04

Ogłoszenie w: Szczecin

Dla naszego klienta który jest liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych i serwisów opartych o technologie GSM i GPS w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie i rozwój systemów informatycznych opartych o lokalizację urządzeń GPS/GSM
  • Implementacja aplikacji w technologii JEE
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych
  • Projektowanie, testowanie i wdrażanie

 Oczekiwania:

  • Znajomości języka Java
  • Znajomości relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL)
  • Analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów
  • Samodzielności i dokładności w realizowanych projektach

 Proponujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę projektową, najchętniej w oparciu o B2B
  • Kartę MultiSport
  • Darmowe miejsce parkingowe
  • Pracę pośród doświadczonych pasjonatów i ekspertów