Programista Java / EE

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Łódź, Białystok

 Twoje super zadania:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
  • Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania

 Nasze wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii Java SE i Java EE oraz popularnych rozwiązań typu Open Source (Velocity / Freemarker, Spring, Hibernate)
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, PostgreSQL)
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Duża komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem