Programista Java EE

Data utworzenia: 2016-11-01

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta firmy tworzącej, dostosowującej, integrującej i wdrażającej aplikacje typu enterprise szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • projektowanie i impelementacja rozwiązań IT,
  • prace programistyczne głównie przy tworzeniu aplikacji webowych,
  • tworzenie dokumentacji i współpraca z zespołem developerskim.

 Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java i zagadnień programowania obiektowego,
  • praktyczna znajomość technologii JEE, Spring, Hibernate,
  • praktyczna znajomość narzędzi Maven, Eclipse, SVN,
  • znajomość relacyjnych baz danych np. Oracle,
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • udział w zaawansowanych technologicznie projektach z dostępem do nowoczesnych technologii i narzędzi,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym min. pakiet medyczny Medicover i pakiet sportowy,
  • zwrot kosztów za zdane certyfikaty techniczne,
  • udział w dużych projektach dla Klientów z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej , bankowej,
  • bardzo dobra, koleżeńska atmosfera pracy.