Programista Java Enterprise Edition - JEE

Data utworzenia: 2016-10-31

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, duzej grupy kapitałowej szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • rozwój i utrzymanie aplikacji intranetowych budowanych w oparciu o technologię Java Enterprise Edition

 Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość technologii JEE (EJB3.0, Servlets, JPA, Hibernate, WebServices)
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne
  • znajomość serwera aplikacyjnego WebLogic
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (Oracle)
  • podstawowa znajomość (X)HTML, CSS oraz języka JavaScript
  • znajomość narzędzi Maven oraz Subversion
  • bardzo dobra organizacja pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego
  • znajomość języka angielskiego

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt)
  • pakiet socjalny
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy