Programista Java - framework Spring

Data utworzenia: 2016-01-30

Ogłoszenie w: Białystok

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź, Szczecin, Bielsko-Biała, Gliwice, Koszalin, Lublin, Sosnowiec, Sopot, Zielona Góra, Białystok

 Zadania:

  • projektowanie i implementacja nowych funkcji oraz modyfikacja istniejącej funkcjonalności
  • pisanie kodu zarówno po stronie serwera jak i klienta
  • integrowanie systemów informatycznych
  • tworzenie testów automatycznych oraz scenariuszy testowych i dokumentacji

 Nasze super wymagania:

  • 2-4 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Javie
  • dobra znajomość frameworka Spring - w tym MVC, security
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w formie pisemnej i przez telefon
  • komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • znajomość technologii bazodanowych - SQL
  • znajomość technologii webowych takich jak Servlets, Javascript, jQuery, AJAX, CSS

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • doświadczenie w frameworku GWT oraz bibliotece Lucene
  • doświadczenie z metodykami Agile

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
  • elastyczny czas pracy
  • pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana