Programista Java - HTML & CSS & JavaScript & SQL

Data utworzenia: 2016-04-09

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijajęcego się softwarehouse, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • rozwijanie produktu flagowego firmy,
  • proponowanie rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych,
  • w dalszej perspektywie czasowej możliwość uczestniczenia w kluczowych rolach w prowadzonych projektach IT.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci III, IV oraz V roku),
  • bardzo dobra znajomość Java,
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

 Firma oferuje:

  • etat lub program stażowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
  • elastyczne podejście do procedur,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi rozwiązaniami IT,
  • swobodną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy w ścisłym centrum Warszawy.