Programista Java (J2EE)

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednego z największych banków działających na rynku polskim szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Programowanie aplikacji w oparciu o przyjęte specyfikacje techniczne
  • Wykonywanie testów jednostkowych opracowywanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi w banku standardami
  • Wsparcie dla zespołu eksploatacji w rozwiązywaniu pojawiających się błędów aplikacyjnych

 Wymagania:

  • Dobrej znajomości języka Java
  • Dobrej znajomości technologii J2EE - minimum rok doświadczenia:
    • EJB,
    • JMS,
    • JDBC,
    • JPA,
    • XML
  • Znajomości zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych - preferowana DB2
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Otwartości na zmiany oraz chęć nauki
  • Wykształcenia wyższego

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii programowania warstwy wizualnej aplikacji np Wicket
  • Znajomość serwerów aplikacji J2EE - preferowany WebSphere
  • Doświadczenie w integracji aplikacji front-end z systemami bankowymi
  • Znajomość narzędzi developerskich z rodziny Rational lub Eclipse
  • Doświadczenie w modelowaniu UML - Enterprise Architect
  • Doświadczenie w pracy dla instytucji finansowej