Programista JAVA - JEE lub Spring lub Struts

Data utworzenia: 2016-04-09

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej sie firmy z branży usługowej lidera w swojej dziedzinie, poszukujemy osobu na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji i serwisów webowych

 Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka JAVA
  • znajomość:
    • JEE
    • Spring
    • Struts
    • Hibernate
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle lub MySQL)
  • wyższe wykształcenie - informatyka lub kierunki pokrewne

 Oferujemy:

  • po okresie próbnym podpisujemy umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zapewniamy ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną
  • zależy nam bardzo mocno na rozwoju pracowników - zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, zdobycia certyfikatów oraz dostęp do szerokiej bazy literatury technicznej
  • dofinansowujemy zajęcia sportowe (karta Multisport)
  • mamy sekcje koszykówki, piłki nożnej i siatkówki
  • firma wspiera nas w wielu eventach sportowych: jak maratony, bike maratony oraz biegi firmowe