Programista JAVA/JEE

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Szczecin

Dla naszego Klienta, lidera technologii mobilnych na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin

 Realizowane zadania:

  • Tworzenie i rozwój systemów informatycznych opartych o lokalizację urządzeń GPS/GSM
  • Implementacja aplikacji w technologii JEE
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych
  • Projektowanie, testowanie i wdrażanie aplikacji

 Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka Java
  • Znajomość technologii Java EE
  • Znajomość relacyjnych baz danych np. PostgreSQL
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dokładność

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • EJB
    • JBoss
    • JMS
    • Struts
    • Seam

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dostęp do nowych technologii
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Zwinny proces produkcyjny na bazie Scrum / Kanban