Programista Java/Jee

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Naszym klientem jest firma działająca na poslkim rynku od 2001 roku specjalizujaca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań IT dla klintów międzynarodowych

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
  • Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania
  • Stała współpraca ze spółką córką działającą na rynku niemieckim

 Od kandydata oczekujemy:

  • Dobra znajomość technologii Java EE oraz popularnych rozwiązań typu Open Source m.in.:
    • Velocity/Freemarker,
    • Spring,
    • Hibernate
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle lub PostgreSQL)
  • Praktyczna znajomość środowiska developerskiego opartego o Eclipse
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

 Firma oferuje:

  • 6 miesięczny projekt z możliwością przedłużenia do półtora roku