Programista JAVA-JEE

Data utworzenia: 2016-11-12

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się Firmy IT realizującej projekty dla największych Klientów z branży finansowej i ubezpieczniowej poszukujemy :

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • implementację nowoczesnych rozwiązań w strategicznym projekcie ubezpieczeniowym,
  • przygotowanie i rozwijanie narzędzi zapewniających zapewnienie jakości wytwarzanego kodu,
  • utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
  • stabilizację wdrożonych rozwiązań,
  • definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2-letnie doświadczenie jako programisty Java/JEE,
  • wykształcenie na kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle,
  • znajomość XML oraz technologii z nim związanych,
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty,
  • znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2, Ant,
  • certyfikacja w jednym z produktów Guidewire Suite (PolicyCenter, BillingCenter, ClaimCenter),
  • dobra znajomość języka angielskiego.

 Mile widziane:

  • znajomość Framework'u Gosu - pragmatic language for the JVM.

 Oferujemy:

  • pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju w jednym z największych projektów aktualnie na rynku ubezpieczeniowym,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • świetną atmosferę w biurze,
  • kontakt z szerokim spektrum nowoc,zesnych technologii i rozwiązań informatycznych.