Programista JAVA - JSP, EJB3.x, JPA/JDBC, Hibernate, Web Services

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy z sektora IT, obsługującej największych klientów z sektora finansowego oraz farmaceutycznego szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach EJB3
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Integracja z relacyjnymi bazami danych
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

 Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: Programista JEE
  • Bardzo dobra znajomość platformy JEE (JSP, EJB3.x, JPA/JDBC, Hibernate, Web Services), serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat)
  • Dobra znajomość baz danych (Oracle, MySQL, PostgreSQL) i języka SQL, PL/SQL oraz zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
  • Znajomości narzędzi Eclipse, Maven, SVN
  • Dobra znajomość UML
  • Sumienność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość JBPM, Liferay Portal
  • Umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych

 Proponujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport