Programista Java - narzędzia: Spring, Tomcat, Hibernate, JUnit

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje zadania:

  • tworzenie oprogramowania związanego z ecommerce / www przy użyciu lekkich metodyk Agile (SCRUM)
  • integracja projektu z innymi komponentami tworzonymi w Java/Pythonie
  • programowanie w języku Java i Python
  • testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów
  • tworzenie dokumentacji

 Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie w programowaniu w języku JEE min. dwa lata
  • doświadczenie w programowaniu w Python
  • znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego
  • znajomość architektury JEE i wzorców projektowych
  • doświadczenie w pracy z technologiami: Spring, Tomcat, Hibernate, JUnit
  • znajomość metodyki Scrum oraz metody prowadzenia projektów Agile
  • doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM min. 1 rok
  • wykształcenie wyższe w kierunkach informatycznych lub zarządzenia projektami
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • duże zaangażowanie w wykonywane zadań, zorientowane na cel
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra znajomość angielskiego

 Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy