Programista JAVA

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-10-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego Klienta, firmy działającej w branży medialnej poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- udział w całym procesie produkcji oprogramowania wytwarzanego na potrzeby wewnętrzne Klienta, w szczególności: - współudział w projektowaniu aplikacji, - kodowanie zaprojektowanych rozwiązań, - testowanie, - wdrażanie, - udział w procesie utrzymania wytworzonego oprogramowania.
Wymagania

Wymagania

- poparta praktyką znajomość programowania w języku Java, - poparta praktyką znajomość relacyjnych baz danych, - przynajmniej dwuletnie doświadczenie w projektach związanych z produkcją oprogramowania, - umiejętność wykorzystywania systemów kontroli wersji. Dodatkowym atutem może być: - praktyczna znajomość standardu J2EE, - sprawne poruszanie się w środowisku Unix, - znajomość technologii związanych z produkcją serwisów WWW, - znajomość technologii związanych z produkcją oprogramowania na urządzenia mobilne.
Oferta

Co oferujemy?

- umowa o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - stabilne zatrudnienie, - możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)