Programista JavaScript - jQuery

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Łódź

Dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy, działającej na polu marketingu internetowego - lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław, Świdnica, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Warszawa, Radom, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Kielce, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Koszalin

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie warstwy front-end'owej aplikacji WWW
  • Opracowywanie rozwiązań podnoszących usability i UX
  • Współpraca przy tworzeniu części serwerowej (Perl) rozwiązania

 Nasze wymagania:

  • Dobrej znajomości technologii Javascript, XHTML, HTML5, CSS
  • Dobrej znajomości frameworka JQuery
  • Sprawnego posługiwania się techniką AJAX
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

 Dodatkowe atuty:

  • Aktywne zainteresowanie zagadnieniami usability/UX
  • Znajomość jednego ze skryptowych języków programowania:
    • Perl,
    • PHP,
    • Python,
    • Ruby
  • Znajomość HTML5

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Bardzo dobre warunki socjalne
  • Pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole