Programista JEE - Java - SQL

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży działającego na rynku polskim, szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań w projektowanych systemach
  • Tworzenie projektów technicznych będących podstawą do realizacji wymagań biznesowych
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z przyjętymi założeniami i harmonogramem
  • Wsparcie dla innych programistów na poziomie technicznym
  • Aktywny rozwój aplikacji i systemów - programowanie w Java i SQL
  • Udział w pracach implementacyjnych związanych z realizacją projektów

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość technologii JEE
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (preferowana Oracle i/lub MSSQL)
  • Znajomość technologii programowania warstwy wizualnej aplikacji (preferowany Flex)
  • Znajomość frameworków JEE (preferowany Spring, Struts lub Maeven2, Ant)
  • Znajomość Hibernate
  • Sprawdzona, praktyczna umiejętność właściwego szacowania pracochłonności poszczególnych zadań
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata)
  • Wykształcenie wyższe (kierunki ścisłe)
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w sprawach technicznych

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w dużych projektach informatycznych
  • Znajomość Enterprise Architekt (UML) lub podobnych narzędzi
  • Dobra orientacja w metodologii wytwarzania oprogramowania - umiejętność stosowania dobrych praktyk
  • Doświadczenie w pracy dla instytucji finansowej lub firmie świadczącej usługi programistyczne dla sektora finansowego

 Firma oferuje:

  • Świetna atmosfera pracy
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągnięć
  • Dodatkowa opiekę medyczną
  • Bezpłatne lekcje j. angielskiego