Programista Magento

Data utworzenia: 2016-01-19

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy z branży technologii informatycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Opis stanowiska:

  • projektowanie i implementacja oprogramowania w oparciu o Magento
  • rozbudowa i opieka nad istniejącymi aplikacjami e-commerce
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

 Wymagania:

  • praktyczna znajomość technologii internetowych PHP5 & MySQL
  • praktyczna znajomość platformy Magento
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość standardów projektowania aplikacji internetowych

 Dodatkowe atuty:

  • znajomość popularnych dodatków Magento
  • doświadczenie w wykonywaniu integracji z systemami zewnętrznymi

 Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w innych językach programowania (Java+, Android, Objective C + iOS)
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w centrum Wrocławia