Programista Microsoft Dynamics Navision

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku rozwiązań informatycznych - lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • programowanie w systemie Microsoft Dynamics NAV
  • rozbudowa i tworzenie nowych rozwiązań w zakresie oprogramowania
  • tworzenie i dostosowywanie systemu Microsoft Dynamics NAV do zmieniających się procesów biznesowych

 Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie pracy w środowisku MS Dynamics NAV
  • umiejętność programowania w języku C/AL
  • znajomość baz danych MSSQL, MySQL
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy