Programista Microsoft .NET - C#

Data utworzenia: 2016-01-20

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z największych firm szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Praca w charakterze programisty w zespole tworzącym oprogramowanie na rynek polski
  • Współudział w projektowaniu i developmencie dużych, wielowarstwowych, systemów przy użyciu C#, PL/SQL oraz innych technologii
  • Raportowanie do kierownika programu i lidera programistów

 Nasze oczekiwania:

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność biegłego programowania w języku C#
  • Biegła znajomość środowiska programistycznego Visual Studio .NET
  • Znajomość Crystal Reports
  • Umiejętność tworzenia API aplikacji
  • Umiejętność tworzenia aplikacji w architekturze wielowarstwowej
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (kierunki ścisłe)- preferowane informatyczne
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na komunikację w sprawach technicznych zarówno w mowie jak i w piśmie

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla rynku finansowego (w szczególności domów maklerskich)
  • Posiadanie certyfikatów: MCP, MCSE, MCDBA

 Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń
  • Pakiet opieki medycznej