Programista MS Dynamics AX

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Katowice, Lublin

 Twoje zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics AX
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie informatyczne lub telekomunikacyjne wyższe - dopuszczalny ostatni rok studiów
  • Bardzo dobrą znajomość programowania w języku X++
  • Bardzo dobrą znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • Wiedzę z zakresu administrowania serwerem MS-SQL
  • Znajomość technologii Microsoft SharePoint, Microsoft Analysis Services, SQL Reporting Services będzie dodatkowym atutem
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Minimum dwu letnie doświadczenie na stanowisku
  • Podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości i logistyki
  • Podstawową wiedzę z zakresu funkcjonalności modułów Dynamics AX:
    • Finanse,
    • Handel i Logistyka
    • inne)
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość języka C#

 Oferujemy:

  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny oferowany po zakończeniu okresu próbnego
  • Możliwość współpracy na zasadzie działalności partnerskiej

 Inne:

  • Praca zdalna
  • Ilość stanowisk: 5
  • Głównie szukamy Pracowników z rejonów: Warszawa, Wrocław, Katowice i Lublin.