Programista MS Dynamics AX

Data utworzenia: 2017-01-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Wdrożenie i rozwój systemu ERP
  • Monitorowanie systemu i optymalizowanie.
  • Kontakt z klientami

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Znajomość X++/C#/.NET oraz MS Visual Studio i MS Dynamics AX
  • GIT
  • Znajomość SOAP i REST
  • Znajomość SQL i T-SQL
  • Angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Kawą i herbata oraz owoce w biurze :)