Programista .NET C# ze znajomością WinForms

Data utworzenia: 2016-03-30

Ogłoszenie w: Warszawa

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • rozwijanie systemów wspierających działalność Klienta

 Nasze wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka C#
  • znajomość WinForms
  • znajomość technologii bazodanowych (PostgreSQL, MS Sql Server lub MySQL)
  • komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność

 Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • pracę przy interesujących projektach
  • elastyczny czas pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • okazję poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia
  • nowoczesne podejście do zarządzania zespołem