Programista (.NET, Java lub PHP)

Data utworzenia: 2016-03-30

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie aplikacji w języku Java, .NET lub PHP dla klientów końcowych.
    • Projekt oprogramowania w środowisku UML lub podobnym
    • Implementacja kodu
    • Testowanie aplikacji
    • Konserwacja
    • Tworzenie dokumentacji
  • Wsparcie zespołu programistów aplikacji ITSM.

 Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne
  • minimum 6-miesieczne doświadczenie na stanowisku programisty
  • Znajomość zagadnień programowania Java,. NET lub PHP.
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych.
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.
  • Znajomość zagadnień ITIL. Preferowany certyfikat ITIL Foundation.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Sumienność, uczciwość, dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz uczynność. Zdolność prezentacji wiedzy.

 Mile widziane:

  • mile widziana znajomość Java Script, HTML 5, Visual Basic, SQL.

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę
  • Premia za zrealizowane projekty (kwartalna)