Programista .NET - Microsoft Visual Studio

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Toruń

Dla naszego Klienta, prężnie działającego software house, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Zielona Góra, Wrocław, Toruń, Szczecin, Rzeszów, Poznań, Opole, Olsztyn, Łódź, Lublin

 Opis stanowiska:

  • Wytwarzanie oprogramowania w technologii Microsoft .NET z zastosowaniem Microsoft Visual Studio Profesional.

 Nasze oczekiwania:

  • Znajomości środowiska Microsoft Visual Studio
  • Znajomości środowiska Microsoft .NET
  • Znajomości C#, HTML, JavaScript, jQuery
  • Znajomości platform Windows Forms, ASP.NET, ASP.NET MVC
  • Ogólnej znajomości zasad wytwarzania oprogramowania

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość bibliotek komponentów DevExpress w zakresie WF, ASP.NET, ASP.NET MVC.

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę z najnowszymi technologiami