Programista .NET

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-17

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej Spółce z branży IT o wysokich standardach działania
  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
  • Szkolenia i certyfikacje (Oracle, Microsoft, Java, IBM, SAP, Prince2, ITIL)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Obowiązki:

  • Tworzenie oraz wdrażanie innowacyjnej aplikacji internetowej dla międzynarodowej instytucji finansowej
  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania, sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania
  • Opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
  • Projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów, jak i rozproszenia geograficznego użytkowników

Wymagania:

  • Ok. 4 lat doświadczenia w tworzeniu warstw front-end oprogramowania w środowisku Microsoft (C#, ASP.NET MVC oraz JavaScript, JQuery, Web Services, HTML, CSS) lub technologiach back-end w środowisku Microsoft (C#, .NET, WCF, Entity Framework wraz ze znajomością bazy danych SQL Server)
  • Znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • Wytwarzanie oprogramowania z użyciem systemu kontroli wersji
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Zainteresowanie programowaniem z użyciem technologii Microsoft takich jak Azure, MVC/WebApi czy Office 365
  • Znajomość frameworków JavaScript (Angular.js, Knockout.js) oraz praktyczne doświadczenie w debuggowaniu kodu JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu stron na urządzenia mobilne w technologii Xamarin