Programista .NET ze znajomością WPF

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Dla Naszego dużego klienta z sektora społecznego

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje super zadania:

  • Projektowanie i programowanie
  • Dokumentowanie wykonanej pracy
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z kierownikami projektów, analitykami, testerami oraz zespołem programistycznym przy realizacji projektów informatycznych
  • Wsparcie w obsłudze procesu ofertowania i tworzenia wycen

 Nasze super wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, ekonomiczne lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku na stanowisku programista .NET poparte udziałem w komercyjnych projektach
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC lub WPF, Unity,
  • Znajomość WCF
  • Znajomość Entity Framework
  • Znajomość SQL i bazy danych MS SQL
  • Znajomość UML
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wzorców oprogramowania

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Certyfikacja Microsoft
  • Znajomość BPMN

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach tworzonych od nowa w najnowszych technologiach (projekt o dużej skali z wyzwaniami integracyjnymi i wydajnościowymi)
  • Dostęp do technologii, narzędzi i szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji