Programista Node.js / Java Script

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego klienta, dużej, europejskiej firmy produkcyjnej poszukujemy na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Zadania:

  • programowanie aplikacji przy użyciu JavaScript i frameworka Node.js,
  • tworzenie testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych dla elementów systemów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • rozwiązywanie napotkanych problemów i proponowanie nowych rozwiązań,
  • obsługę baz danych Redis / PostgreSQL.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe w kierunku informatyka/elektronika,
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość: JavaScript, Node.js,
  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • dobra znajomość: Redis / PostgreSQL Server, Unit Testing,
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość i rozumienie metodologii: Scrum / Agile, TDD, BDD,
  • umiejętność pracy w zespole,

 Dodatkowe atuty:

Znajomość i doświadczenie:

  • WebSocket,
  • XML / JSON,
  • HTML5,
  • Bash (Linux),
  • Redis / MongoDB,
  • RabbitMQ.

 Firma oferuje:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • ciekawą współpracę z zespołami o różnych specjalizacjach (business, embedded, mobile),
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • indywidualny wpływ na rozwój ośrodka R&D,
  • stabilne zatrudnienie,
  • komfortowe i profesjonalne stanowisko pracy (Modern office),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny:
    • prywatna opieka medyczna i dofinansowanie opieki stomatologicznej,
    • dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport),
    • ubezpieczenie na życie,
    • karta żywieniowa (Edenred TicketRestaurant),
    • program MultiBenefit (bilety do kina, opery, teatru, ...),
    • dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz niemieckiego,
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
    • pakiet relokacyjny.