Programista PHP (branża medialna)

Data utworzenia: 2016-05-09

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta lidera w produkcji rozwiązań informatycznych w branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Przyszłe obowiązki kandydata:

- Praca dla globalnego lidera w kreacji platform do zarządzania contentem medialnym

- Realizację projektów dla globalnych marek medialnych takich jak: BBC Worldwide, BBC World News, Sky, Netflix, AMC, UK Tv, Scripps Networks Interactive, Hulu, GlobeCast, RTM, Mediacorp, NLB, Press Association

- Pracę w dynamicznym, niedużym zespole kreatywnych profesjonalistów zmieniających sposób w jaki informacja kreuje naszą rzeczywistość

- Projektowanie kompleksowych rozwiązań stosowanych w usprawnieniu dostarczania globalnych usług webowych

 Wymagania:

- Dobrą znajomość PHP

- Nie mniej niż rok doświadczenia na podobnym stanowisku

- Znajomość CI lub Laravel

- Dobrą znajomość MySQL

- W warstwie Front-endowej: znajomość JavaScript, CSS, XHTML, AJAX

- Znajomość XML oraz Web Services

- Znajomość systemu kontroli wersji GIT

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

- Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

 Proponujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności

- Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko, dające realny wpływ na kreowane treści

- Świetną atmosferę pracy wśród ludzi realizujących swoje pasje

- Niebanalne projekty, adresowane do jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży świata