Programista PHP (e-commerce)

Data utworzenia: 2016-05-09

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje super zadania:

- Praca nad autorskim systemem działającym w oparciu o infrastrukturę rozproszoną

- Praca w oparciu o autorski framework bazujący na wzorcu MVC

- Praca w metodologii zwinnej, w dwu tygodniowych sprintach

- Zespołowa estymacja zadań w oparciu o pokera planistycznego

 Nasze wymagania:

- Znajomość i doświadczenie w integracji z zewnętrznymi usługami po API

- Znajomość systemów e-commercowych (Magento, SalesForce, PrestaShop, Shoper)

- Bardzo dobra znajomość PHP (poszukujemy Kandydatów zarówno na stanowiska Regular jak i Senior Developer)

- Dobrej znajomość SQL

- Znajomość HTML, JavaScript (jQuery), CSS (warstwa front-endowa tworzona jest przy użyciu HTML5, CSS3 w oparciu o SASS oraz backbone'a)

- Znajomość GIT/SVN (do kontroli wersji używany jest Gitlab, produkcyjnie i developersko praca odbywa się w środowiskach Linuksowych, komunikacja projektowa w oparciu o Jire)

- Umiejętność optymalizacji kodu

- Umiejętność czytania dokumentacji

- Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym swobodnie czytać dokumentację techniczną

 Dodatkowe atuty:

- Znajomość metodologii TDD

- Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem baz danych

- Umiejętność optymalizowania zapytań SQL

 Proponujemy:

- Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności

- Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby

- Przestronne biuro z salkami konferencyjnymi , pokojem rozrywek wyposażonym w Xboksa oraz dużą kuchnią wyposażoną w ekspresy ciśnieniowe oraz inne udogodnienia

- Dni ze świeżymi owocami oraz słodkimi "paskudztwami"

- Środowisko przyjazne psom (labrador i golden retriever na co dzień)

- Rozwój pracowników w postaci szkoleń, budżetu konferencyjnego, konwersatoriów z native spikerami oraz stale rozwijającej się firmowej biblioteczki

- Zniżki na prywatną opiekę medyczną

- Siłowni dla najlepszych

- Skuteczne przekształcanie twórczego chaosu w efektowny workflow, co oznacza mniej stresu na co dzień.