Programista PHP - framework Symfony

Data utworzenia: 2016-10-31

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie działającego Software House, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • utrzymanie i rozwój systemu serwerowego stworzonego w oparciu o framework Symfony
  • tworzenie paneli administracyjnych do aplikacji mobilnych
  • tworzenie webservice'ów do komunikacji z zewnętrznymi klientami
  • obsługa zewnętrznych źródeł danych

 Nasze super wymagania:

  • umiejętność programowania obiektowego w języku PHP
  • znajomość frameworku Symfony
  • znajomość SQL oraz ORM Doctrine
  • umiejętność tworzenia API: JSON, XML, SOAP
  • znajomość języka angielskiego - komunikacja mailowa z zagranicznymi klientami

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość nowości frameworku Symfony
  • znajomość języka Java
  • znajomość języka Objective C
  • znajomość CMSu Typo3

 Oferujemy:

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy