PROGRAMISTA PHP

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-18

Ogłoszenie w: Katowice

Kogo szukamy?

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Rozmaitość zadań i wyzwań,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Udział w szkoleniach oraz w projektach,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Możliwość umowy o pracę lub B2B.

Opis stanowiska:

  • Budowa i rozwój oprogramowania dla branży medycznej,

  • Udział w projektowaniu nowych modułów systemu,

  • Tworzenie prototypów oprogramowania,

  • Wsparcie działu utrzymania przy rozwiązywaniu zgłoszeń drugiej linii.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka PHP a szczególnie PHP 7
  • Znajomość: JavaScript, jQuery, HTML, CSS, SQL, MySQL
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (PHPUnit z Mock Objects),
  • Znajomość SVN lub Git,
  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość takich narzędzi jak: composer oraz npm,
  • Doświadczenie w implementacji projektów z wykorzystaniem Zend Framework 2 oraz 3, Apigility,
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych PostgreSQL,
  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX,
  • Umiejętność pisania skryptów Bash/Shell,
  • Enterprise Architect,
  • Doświadczenie z BDD i frameworkiem Behat,
  • Doświadczenia z bibliotekami ORM.