Programista PHP

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-08

Ogłoszenie w: Łódź

Kogo szukamy?

Opis stanowiska:

  • Możliwość udziału w analizie biznesowej
  • Modelowanie struktur danych oraz projektowanie modułów oprogramowania
  • Implementacja wymagań biznesowych w istniejących modułach oprogramowania
  • Tworzenie i optymalizacja zapytań SQL oraz procedur składowanych
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz klientami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Dobra praktyczna znajomość PHP, JavaScript oraz SQL (preferowana baza Oracle)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pisania czytelnego kodu
  • Znajomość Subversion/Git

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania Java
  • Znajomość REST, SOAP

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • Bony świąteczne
  • Szczepienia przeciwko grypie
  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia