Programista PHP - obiektowe, CSS, HTML, JavaScript

Data utworzenia: 2016-11-01

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania finansowe dla biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

 Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku PHP oraz znajomość OOP;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem relacyjnych baz danych (MySQL);
  • znajomość systemów kontroli wersji GIT;
  • dobra znajomość JavaScript oraz jQuery;
  • dobra znajomość technologii internetowych tj.: CSS, HTML czy JavaScript;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

 Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole;
  • dużo niestandardowych problemów do rozwiązania;
  • pracę w samym centrum Warszawy;